|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|
 |
|
|
Hostujemy strony o grach |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
 |
|
|
Polecane strony |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
.
|
| |
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|  |
|
|
|
|
|
| Fallout 4 - Bethesda zapowiada poprawki
| |
Fallout 4 spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony mediów, a niedawne doniesienia na temat rozejścia się 2 milionów egzemplarzy na platformie Steam nie pozostawiają wątpliwości co do dobrej sprzedaży najnowszej odsłony postapokaliptycznej serii. Niemniej czwartemu Falloutowi daleko do ideału, o czym świadczą narzekania na liczne bugi Niektóre są jedynie dziwne lub zabawne w stylu szwankującej grawitacji, inne tak poważne, jak wyłącznie się gry po dotarciu do określonej lokacji. Nie dziwi więc oświadczenie firmy Bethesda, która oprócz podziękowania graczom za wsparcie i nabycie zapowiedziała przystąpienie do natychmiastowego poprawiania gry. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie wydawcy, twórcy planują rozpocząć naprawianie błędów od opublikowania beta patcha na Steamie, a następnie udostępnienie pełnej łatki na PC i później na konsolach:
„W naszych planach uaktualniania gry uwzglÄ™dniliÅ›my wydanie beta patcha na Steamie, poprzedzajÄ…cy wydanie peÅ‚nego patcha na PC, a nastÄ™pnie na konsolach. Takie postÄ™powanie sprawdziÅ‚o siÄ™ w przeszÅ‚oÅ›ci i pozwala nam na szybsze wydanie wiÄ™kszej liczby poprawek. Spodziewajcie siÄ™ wiÄ™cej aktualizacji, raczej mniejszych i czÄ™stszych niż wiÄ™kszych. DziÄ™ki temu możemy siÄ™ upewnić, że każda poprawka dziaÅ‚a prawidÅ‚owo, jako że każda zmiana może spowodować nieprzewidziane efekty uboczne”.
Pierwsza aktualizacja beta powinna pojawić się już w przyszłym tygodniu, kolejne zaś mają być znacznie mniejsze i częstsze. Jak na razie nie podano jeszcze, które błędy zostaną naprawione w pierwszej kolejności, aczkolwiek wspomniane wyłączenie się gry z pewnością jest na samym szczycie długiej listy.
Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
|
| Klemens
| | 2015-11-20 18:50:00
| |
| |
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|